Sigortam Aktif mi ?

Sigorta primlerim aktif mi sigortam aktif mi ve prim ödemeleri yapılıp gösteriliyor mu ?

Kötü niyetli işverenler, bazen ekonomik iş durumlarını öne sürerek sizleri sigortasız olarak çalıştırıyor bazen de sitemize gelen yorum ve maillerden anladığımız ve çevremizdede gözlemlediğimiz kadararıyla SGK primlerini eksik olarak yatırıyorlar. Şimdi biz sizlere sigortam aktif mi ? sorusu noktasında yardımcı olacağız.

Bu arada yapacağımız ve birazdan anlatacağımız bu işlem sayesinde sizler sigortalılık durumunuzu, adınıza ödenen prim gün sayısını ve hangi ücret üzerinden sigortalı gösterildiğinizi bulabilecek, işveren sizi ay yada yıl içinde çıkarıp girdiriyor mu bunuda tespit edebileceksiniz. Bu tür bir durumla karşı karşıya kalan vatandaşlarımızın kati suretle iş mahkemesine başvurmaları gerekiyor. Her türlü davanızı kazanırsınız.

SİGORTAM YATIYOR MU ? SİGORTAM ÖDENMİŞ Mİ SORGULAMA >>>>>> TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantı ile sisteme giriş bilgilerinizi giriyorsunuz sorgula dedikten sonra açılan sekmeden ise Hizmet Bilgisi 4a yı seçip listeye bakıyorsunuz. Ben tcilesorgulama.com sitesinden aldığım görseli, bu site çalışanlarınada teşekkür ederek eklemek istiyorum. Takıldığınız yeri yada sorunu lütfen bize, bu konuya yazarak detaylıca bildiriniz.

Sigortam ödeniyor mu yatıyor mu ?
Sigortam ödeniyor mu yatıyor mu ?

SSK-SORGULAMA.ORG

NOT: Bu konuyla alakalı sigortam yatıyor mu başlığı ile SSK.NET sitesini öneriyoruz .

Bir önceki yazımız olan SGK Mobil Hizmet Aracı başlıklı makalemizde sgk, sgk hizmet bilgisi ve sgk mobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Etiketler:

ssk aktif mi sorgulama,ssk aktivmi,sigortam aktifmi,ssk aktif mi,sigorta aktif mi,sigortam yatıyormu,sgk aktifmi,sigortam aktifmi değilmi,sigortam yatıyor mu,sigortam aktif mi,

“Sigortam Aktif mi ?” için 2 yorum

  1. erdal diyor ki:

    allah kerim

  2. ersan diyor ki:

    Sigortamın aktif olup olmadığını öğrenmek istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
SGK Doküman Evrak Takip Sorgulama
SGK Doküman Evrak Takip Sorgulama

Sosyal güvenlik kurumu SGK, döküman yönetim sistemi evrak takip sorgulama uygulamasıyla online hizmetlerine devam ediyor. Varide evrak no ve tarih...

Kapat