İşyeri sicil no sorgulama ( SSK )

İşyeri sicil no sorgula işyeri sicil numarası nedir işyeri sicl no kime ait

Özellikle işverenler tarafınadn sigortalı gösterilen kişiler bilindiği üzere sitemizde de yer alan İSİMLE HİZMET DÖKÜMÜ konusunda belirttiğimiz gibi kimlik bilgilerini girerek döküm alabiliyor ve sorgulama yapabiliyor. Tabi aradan geçen yıllar hangi işyerinde çalışmıştım sorusunu akla getiriyor. Özellikle hizmet sorgulama dökümanında yer alan sicil numaraları acaba hangi işyerlerine ait nerelerde çalışmıştım diye soranlara yardımcı olmak için bu konuyu oluşturuyoruz. Bu arada dileyenler ssk danışma hattı konusuna da bakarak alo 170 üzerinden bilgilerde edinebilir.

İstanbul’da ikamet eden arkadaşlarımız için BURADAKİ ADRES yardımcı olacaktır istanbul ticaret odası sayfası üzerinden sadece istanbuldaki işyerlerinin numarasını bulabiliyorsunuz. Sayfa açıldıktan sonra resim ve doğrulama kodunu girip ara butonuna basacaksınız. Onun haricinde telefonlada sorgulama yapabilirsiniz size bunu tavsiye ediyoruz.

isyeri sicil no sorgulama

TELEFONLA SSK İŞYERİ NO SORGULAMA

0 312 444 0 775 NURUMARALI telefonu çevirdikten sonra durumunuzu ve sıkıntınızı anlatıp işyerinin hizmet dökümü sorgulaması sonucunda çıkan numarasını söylerseniz emin olun size yardımcı olacaklar.

 

Bir önceki yazımız olan Evde 2014 yılı bakım parası ücreti sorgulama başlıklı makalemizde 2014 evde bakım maaşı ne kadar olacak, bakım aylığı sorgulama ve bakım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Etiketler:

ssk sicil numaras sorgulama,işyeri sicil no sorgulama,işyeri no sorgulama,ssk isyeri no sorgulama,ssk işyeri sicil no sorgulama,sgk işyeri sicil numarası sorgulama,işyeri sicil no,i?yeri sorgulama 1095294,ssk işyeri no sorgulama ankara,ssk işyeri numarası,

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
edevlet özürlü sorgulama
E devlet şifresiyle özürlü 2022 maaşı sorgulama öğrenme

E devlet şifresi ile özürlü maaşı öğrenme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır ? Tc İle Engelli Özürlü Maaşım Sorgulama –...

Kapat