Doğum İzni Parası Sorgulama

Doğum izni parası sorgulama yapmak için TC kimlik numaranız yeterlidir. Tc ile doğum izin paranızın yatıp yatmadığını öğrenebilirsiniz.

Bu işlem oldukça basittir. Aşağıdaki bağlantıya girdikten sonra tc kimlik numaranızı yazıp ilgili alanları doldurmalısınız. Tüm alanları eksiksiz doldurup sorgulaya tıkladığınızda tc ile doğum izni parası sorgulayabilirsiniz.

Doğum raporunuzun kaç gün olduğu ve son 3 aylık ssk prim gün sayınız ve toplam brüt maaş tutarınız alacak olduğunuz doğum parasında belirleyici unsurlardır. Bu sebeple sigortanızın eksiksiz yattığından emin olun. Sonra 2.000 lira maaş alıp da asgari ücretten ssk primleriniz ödendiğinde kimselere de bahane bulmayın. Zamanında ssk sorgulama yapın ve arada oluşacak muazzam farklara takılma ihtimalinden kurtulun.

Doğum izni parasının hesaplama ve doğum izni hakkında detaylı bilgileri sayfalarımızdan bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğum İzni Parası başlıklı makalemizde doğum izni parası, doğum parası ve doğum parası hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

“Doğum İzni Parası Sorgulama” için 2 yorum

  1. hülya polat diyor ki:

    doğum izin parasının ne kadar olduğunu ve yatıp yatmadığını öğrenmek istiyorum.

  2. DERYA ZENGİN diyor ki:

    sorgula

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
dogum-izni-parasi-hesaplama
Doğum Parası Hesaplama

Doğum Parası Hesaplama: Doğum izni parası hesaplama olarak bilinen geçici iş görmezlik rapor parasının hesaplanması sanılanın aksine oldukça kolaydır.

Kapat