E Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama

E Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama mümkün. Bunun için PTT’den e devlet şifresi almak gerekiyor. E devlet şifreniz varsa ssk sorgulama yapabiliriz.

E devlet şifresiyle ssk sorgulama yapanların sayısı oldukça azaldı. Bunun nedeni ise ssk sorgulama, ssk hizmet dökümü, ssk emeklilik hesaplama, ssk rapor parası, ssk dökümü gibi ssk sorgu işlerinin şifresiz olarak yapılabilir olması.

E Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama

E Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama

E devlet sorgulama yapanlar ağırlıklı olarak e devletteki işlemlerini yaptıktan sonra bir de ssk sorgulayayım diyenler ve kesin sonuçların e devlet kapısından öğrenileceğini düşünenlerdir.

E devlet şifreniz varsa sitemizdeki bağlantıya giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra e devlet şifresiyle gir alanını seçip size ait olan e devlet şifresini girmelisiniz.

Panel açıldığında menülerden Sosyal Güvenlik Kurumunu (SGK) seçip hizmet bilgisi 4ayı seçmeniz ya da Bağkurluysanız 4byi seçip ssk sorgulama yapmış olursunuz. Ekrandaki bilgiler sizin sigorta geçmişinizi göstermektedir.

E Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama

Bir önceki yazımız olan SSK Sorgulama Şifresiz başlıklı makalemizde şifresiz ssk, şifresiz ssk sorgulama ve ssk hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Etiketler:

e devlet ifresi ile ssk sorgulama,e ifre ile ssk sorgulama,e devlet şifresi ile ssk sorgulama,

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Key Ödemeleri Sorgulama
KEY Ödemeleri Sorgulama

2013 yılı 11. dönem Key parası isim listesi. Konut Edindirme Yardımı KEY Ödemeleri alacaklar KEY parası sorgulama yapabilirler.

Kapat