İsimle SSK Hizmet Dökümü

İsimle ssk hizmet dökümü olarak bilinen sorgulama türü tc kimlik numarasıyla yapılan ssk sorgulamasını ifade ediyor. SSK hizmet dökümünü almak için öncelikle sigortalı olmanız gerekmektedir.

Eğer sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız ssk hizmet dökümü alabilirsiniz. Hizmet dökümünü alırken isim sorulmaz. Yani isimle ssk

İsimle SSK Hizmet Dökümü

İsimle SSK Hizmet Dökümü

hizmet dökümü diye bir uygulama yoktur. Bunun yerine kimlik no ile ssk hizmet dökümü alınır. Aşağıdaki bağlantıya ulaştığınızda sayfadaki alanları doldurmanız gerekecek. İlk önce tc kimlik no girilir, ardından cilt numarası ve tarih girilir ve doğrulama kodu yazılır. Daha sonra sorgula dediğinizde ssk hizmet dökümü sayfasına ulaşırsınız.

Gördüğünüz sayfa sizin Sosyal Güvenlik Kurumu‘ndaki sigorta sicilinizle ilgili bilgilerin yer aldığı sayfadır. Sağ tarafta kalan yerlerdeki sayfalara girdiğinizde ssk prim öğrenme, ssk gün öğrenme, ne zaman emekli olacağınıza dair veriler yer alır. SSK hizmet dökümü almak için aşağıdaki bağlantıya girmeniz yeterlidir.

SSK Hizmet Dökümü

Bir önceki yazımız olan SSK Sorgulama Şifresiz başlıklı makalemizde şifresiz ssk, şifresiz ssk sorgulama ve ssk hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Etiketler:

tc kimlik no ile isim sorgulama,ssk hizmet dökümü şifresiz,şifresiz ssk hizmet dökümü sorgulama,isimden ssk sorgula,ssk sorgulama isimle,

“İsimle SSK Hizmet Dökümü” için 4 yorum

  1. arda yılmaz diyor ki:

    isimle ssk sorgulamanın yapılamaması gayet normal. tc kimlik numarasının en büyük sebeplerindne biride bu olsa gerek. türkiye de yüzlerce ahmet, mehmet, hasan, ayşe gibi isimler var. bu adların yanı sıra benzer soyisimler var. arda yılmaz bile yüzlerce vardır. yani doğru konuyu işaret etmişsiniz. ssk sorgulama yapmak için tc no şart.

  2. hatice diyor ki:

    hatice yıldırım. isimle ssk sorgulamak istiyorum.

  3. HASAN diyor ki:

    PİRİM ÖDENİYOMU

  4. […] işverenler tarafınadn sigortalı gösterilen kişiler bilindiği üzere sitemizde de yer alan İSİMLE HİZMET DÖKÜMÜ konusunda belirttiğimiz gibi kimlik bilgilerini girerek döküm alabiliyor ve sorgulama […]

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
SSK Sorgulama Şifresiz
SSK Sorgulama Şifresiz

SSK Sigorta primlerinizi şifresiz alabileceğinizi biliyor olmasınız. Bilmiyorsanız da gelin birlikte şifresiz ssk sorgulayıp ssk hizmet dökümü alalım.

Kapat