Sicil No ile SSK Sorgulama

Sigortalı olup sorgu için sicil numarasını kullanabilirsiniz. Ssk sicil no ile ssk gün sorgulama yapmak için tc kimlik no gerekmez ve şifresizdir.

Sigorta primi ödenen çalışan kişi ssk durumunu öğrenmek isteyebilir. Bilgi almak için bir çok yol mümkün. Bu alternatiflerden biri de sicil no ile ssk sorgulamadır. Ssk tarafından her sigortalıya verilen sicil numarasını kullanarak, şifre ve kimlik bilgileri gerekmeksizin ssk sorgulama yapabilirsiniz.

Ssk gün dökümünü öğrenmek için yapılan sicil no ile sorgulama, diğer yöntemlerin aksine sicil numarasından başka içerik istemez. Ne e devlet şifresi ne de tc bilgisi. Bu işlem için gerekli olan sadece ssk sicil numarasının rakamlarıdır. Sorgulamak için sayfaya eriştiğinizde sicil no ve doğrulama kodunu girmeniz istenir. 4 haneli doğrulama kodunu girdiğinizde sigortalı ara dediğinizde işlem tamamlanmış olur.

Sicil Numarasıyla SSK Sorgulama

Sicil Numarasıyla SSK Sorgulama

Bu şekilde yapılan sorgulama ile ssk gün, prim ve hizmet bilgisi detaylarına ulaşabilirsiniz. Çoğu vatandaş ssk sicil numarasını ezberinde bilmediği için tc no ile yapılan sorgulamaları kullanmaktadır. Her ikisinde de sonuçlar aynı olduğu için herhangi bir sorun oluşmaz.

Sicil No ile SSK Sorgulama

Bir önceki yazımız olan SGK İşten Çıkış başlıklı makalemizde sgk, sgk işten ayrılış ve sgk işten çıkış hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Etiketler:

sicil no sorgulama,sicil no ile ssk sorgulama,

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
İsimle SSK Sicil No Sorgulama
İsimle SSK Sicil No Sorgulama

İsimle ssk sicil no sorgulama yapmak oldukça basit bir işlemle mümkün. Ssk sicil numarası bilgilerini isimden öğrenmenin nasıl olduğunu birlikte...

Kapat