Ssk Pirim Sorgulama Tc İle

Ssk Pirim Sorgulama Tc İle

Ssk prim sorgulama Tc ile baktığınızda artık ulaşmanın mümkün olduğunu göreceksiniz. Eskiden sadece özel şifreniz ile e devlet sitesinden giriş yapabiliyorken, artık sadece Tc bilginiz ve kimlik bilginiz ile vereceğimiz portaldan da giriş yapabilirsiniz.

Sonuç olarak artık Ssk prim sorgulama Tc ile çok daha kolay ve pratik. İstediğiniz her an hemen giriş yapın ve şifremi unuttu gibi dertler ile uğraşmayın.

İstediğiniz her an hemen bir tık ile tüm bilgilerinize ulaşın ne kadar süredir Ssk lısınız ve hangi kurumlar tarafından primleriniz ödenmiş gibi çok önemli bilgiler sizlere bir tık kadar yakın. Böyle olunca da artık kontrol etmek ve sürekli takip etmek çok daha kolay olacak.

Sizlerde Ssk prim Tc ile sorgulama uygulaması için sitemizden BU LİNKİ tıklayarak yönlenebilir ve uygulamaları takip edebilirsiniz. Zaten çok kolay ve pratik bir giriş olan sitede hiç zorlanmadan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Yeter ki kimliğiniz yanınızda olsun ya da bilgileri ezbere biliyor olun. Gerisi zaten çok kolay olacak.

Bir önceki yazımız olan SSK EVRAK TAKİBİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Etiketler:

sskpirimsorgulama,ssk hizmet pirim sorgulama tc ile,sskapirimsorgula,tc 10957867878 pirim sorgusu,

“Ssk Pirim Sorgulama Tc İle” için 1 yorum

  1. BİRSEN GÜMÜŞHAN diyor ki:

    ADIM BİRSEN GÜMÜŞHAN, KIZLIK SOYADIM GÖKÇÖL, 1990 YILINDA ALMIŞ OLDUĞUM SSK NUMARAMA ULAŞAMIYORUM. SSK NUMARAMI MERSİN’DE İSMET ECZANESİNDE ÇALIŞTIĞIM ZAMAN ALMIŞTIM. ŞU AN İSMET ECZANESİ KAPALI, İŞLETME DEVAM ETMİYOR. UZUN ZAMAN ÖNCE BURADA ÇALIŞIRKEN ALMIŞ OLDUĞUM SSK NUMARAMI VE KARTIMI KAYBETTİM. YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARA GÖRE ARŞİV DOSYASINDAN ULAŞILABİLECEĞİNİ VE ELEKTRONİK ORTAMA GEÇİRİLMEMİŞ OLABİLECEĞİ BİLGİSİNE ULAŞTIM. ŞAHSEN MERSİN SGK KURUMUNA GİDEREK ÇÖZEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİLER. ORAYA GİTME İMKANIM YOK. EĞER UZUN ZAMAN GEÇTİĞİ İÇİN NUMARAMIN BİR BAŞKASI ADINA KULLANILMIŞ OLABİLECEĞİ İHTİMALİNİNDE BULUNDUĞU SÖYLENİYOR. SİZDEN RİCAM BU DURUMDA HALEN SSK 1990 YILNDA ALMIŞ OLDUĞUM NUMARAMA ULAŞMAM MÜMKÜN MÜ? ŞUAN SGK LIYIM VE 2008 YILINDAN BU YANA PİRİM ÖDÜYORUM. ÖNCEKİ NUMARAMA ULAŞMAK VE EĞER MÜMKÜNSE DE ARADAKİ EKSİK PİRİMLERİMİ DE ÖDEMEK İSTİYORUM. BU KONUDA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?.TEŞEKKÜRLER. İYİ ÇALIŞMALAR..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
emekli sandığı
Tc İle Emekli Sicil No Tescil Kaydı Sorgulama Öğrenme

Tc İle Emekli Sicil No Tescil Kaydı Sorgulama Öğrenme Tc kimlik numaraları nasıl ki her insanın kendine özgü ise aynı...

Kapat