SSK Sigorta Gün Dökümü Sorgulama

Ay sonu gelince sigorta sorgulamaları başlar. Ssk prim günü sorgulamak için tc no bilmek yeterli.

Çalışan kesim için sigortanın önemi çok büyüktür. Hele evli ve çocuklu ise bu önem daha da artmakta. En basitinden söz etmek gerekirse, kış aylarına girdik ve hava soğuyor. Grip hastalarının sayısı artacak ve hemen her evde bir kişi grip oluyor. SSK’lı olanlar bu durumda biraz daha şanslı. Zira ilaç iğne almak için para vermek zorunda değiller. Ama sigortasız olan kişiler bir hastalık durumunda para ile tedavi oluyorlar. Bunları anlatmamın nedeni,  sigortanın ne kadar önemli olduğunu güncel olarak aktarmak. Eğer ssk priminiz ödenmiyorsa kısa sürede yaptırmaya çalışın.

Şayet sigortalı çalışıyorsanız ssk gün dökümü alarak sigorta bilgilerine, prim sorgulama ile ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz. Ssk sigorta gün sorgulama için de tc kimlik numarasını bilmek yeterli. Tc noyu biliyorsanız ssk sigorta prim günü sorgulaması yapabiliriz.

Paylaştığım sayfaya girildiğinde istenilen tc kimlik no ve diğer bilgiler girilir (Lütfen yorumlarda ya da sgk haricinde hiçbir yerde tc no paylaşmayın). Tc girildikten sonra sorgu butonuna basılır ve şahsi ssk sigorta dökümü almak için lazım olan sayfa açılmış olur. Burada hizmet bilgisi bölümüne girdiğimizde ssk sigorta gün dökümü sorgulamasının sonuçları düzenli bir şekilde karşımıza çıkar. Bunu ister internetten istersek de yazıcıdan çıkararak kontrol edebiliriz.

SSK Sigorta Gün Dökümü Sorgulama

Bir önceki yazımız olan İşverene SGK Sigorta Destek Primi Geliyor başlıklı makalemizde işkur destek primi, sgk ve sgk destek primi hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Etiketler:

SSK DkM,ssk prim gn sorgulama,sigorta gn sorgulama,sgk gün dökümü sorgulama,ssk günü,

“SSK Sigorta Gün Dökümü Sorgulama” için 2 yorum

  1. güven diyor ki:

    ssk başladımı

  2. Hüseyin diyor ki:

    Tc kimlik no ile neden hizmetdökümü alamıyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
Kıdem Tazminatı Ekim Ayı Sonunda Belli Oluyor
Kıdem Tazminatı Ekim Ayı Sonunda Belli Oluyor

Kıdem tazminatı fonu ile ilgili çalışmalarda son aşamaya gelindiğini belirten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, yapılan detaylı çalışmaların Ekim...

Kapat