Tc kimlik no ile ssk sorgulama

Tc kimlik no numarası ile Ssk hizmet dökümü sorgulama ve öğrenmeişlemleri

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının her biri için özel olan ve devlet veritabanında kişi ile birlikte eşleşen sorgulamalardan bugün sizlere ssk gün sorgulama işlemlerinden bahsedeceğiz. Aslında daha önceden sizlere tc kimlik numarası ile ssk sgk sorgulama işlemlerinden bahsetmiştik. Olaki bubaşlıkla aradığınızda da google üzerinden sitemize girmeniz için bir kez daha açma kararı aldık bu konuyu. Ama açıklamaları daha önceki açtığımız konudaki içerikle aynı yapacağız. Bu konuda da sıkıntınız ve sorunuz olur ise lütfen çekinmeden bizlere bildiriniz.

Tc kimlik no şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama

Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk  hizmet dökümü sorgulamaişlemlerinin  nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara girilerek alınıyordu bu uygulamalar. İnsanı gereksiz zaman kaybından kurtarıyor bu tür uygulamalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri. Lafı daha fazla dolaştırmadanişlemleri anlatıyorum size.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulama yapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi test ettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor.

TC ile ssk dokumu

Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım sizi otomatik olarak gün toplamlarınızı gösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlı olarak çalışıyor.

Dip not olarak şunuda söyleyim sizlere arkadaşlarım. Buradan içinde bulunduğunuz ayın ssk primlerini göremediğinizde  ” ssk primlerim yatmıyor mu gösterilmiyor mu “ diye düşünmeyin. Bu sistemde bir ay geriden takip ediliyor bilginiz olsun.

Kaynak tc kimlik no ile ssk sorgulama

Bir önceki yazımız olan Ssk Pirim Sorgulama Tc İle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Etiketler:

sgk hizmet dökümü sorgulaması tc kimlik no ile şifresiz,ssk sorgulama tc kimlik no ile şifresiz,ssk sorgulama tc kimlik no ile sorgulama,şifresiz ssk sorgulama tc kimlik no ile,ssk prim sorgulama tc kimlik no ile şifresiz,tc kimlik no ile ssk sorgulama şifresiz,ssk tc kimlik no sorgulama,tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü ssk şifresiz prim sorgulama,

“Tc kimlik no ile ssk sorgulama” için 2 yorum

  1. MUSAİKİZOĞLU diyor ki:

    05.06.1989 tarihinde işe girdim 04.03.1963 doğumluyum ne zaman emekli olabilirim

  2. sezgin varo diyor ki:

    esim dogum yaptı sutparasını nasıl alabılırım

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
issizlik-parasi1
İşsizlik maaşı sorgulama

İŞKUR SGK İşsizlik maaşı süresi ne kadar sorgulama e devlet üzerinden öğrenme hakkında bilgiler Öncelikle işsizlik maaşı hakkında sizlere biraz...

Kapat